Kontaktinformasjon

Besøk oss:

Rørgata 18 

6517 Kristiansund N

Org. Nr.: NO 916 134 126 MVA

Faktura:

E-post: faktura@nilsenkulde.no

Varelevering og besøksadresse:

Rørgata 18, 
6517 Kristiansund N

Generell kontakt:

Tlf: 71 67 85 88
E-post: firmapost@nilsenkulde.no

Har du spørsmål, send oss gjerne en forespørsel via skjema under eller ring oss.

Ansatte

Ikon -. ansatt mann

Robert Nilsen

Daglig leder
 909 99 782
 robert@nilsenkulde.no

Ikon -. ansatt mann

Espen Husby Røen

Service & kuldeteknikk 

 482 79 460
 espen@nilsenkulde.no

Ikon - ansatt dame

Hege Raudøy

Kontor & administrasjon

 452 08 489 
 hege@nilsenkulde.no

Ikon -. ansatt mann

Markus Hjelen

Service & kuldeteknikk 

 467 48 775
 markus@nilsenkulde.no

Ikon -. ansatt mann

Jan Håvard Øvergård

Service & kuldeteknikk 

 464 49 104
 jan@nilsenkulde.no

Ikon -. ansatt mann

Haakon Togstad

Service & kuldeteknikk 

 464 48 515
 haakon@nilsenkulde.no

her finner du oss